svētdiena, 2023. gada 24. decembris

trešdiena, 2023. gada 13. decembris

otrdiena, 2023. gada 5. decembris

LELB bīskapu kolēģijas aicinājums draudzēm

Mīļie amata brāļi un mūsu draudžu locekļi!

Vēršam jūsu uzmanību uz parakstu vākšanu par referenduma rīkošanu, kas nepieļautu partnerattiecību ieviešanu Latvijā.

Kristīga laulība ir ļoti būtiska sabiedrības veselības veidotāja ilgtermiņā. Nevar būt labāka attiecību institūta kā tas, ko Dievs mums iedibinājis. Mēs uzskatām, ka partnerattiecību institūta ieviešana mūsu valstī izkropļotu Dieva iestādītas laulības izpratni un pavērs ceļu uz tālākiem soļiem, kas ir pretrunā ar kristīgām ģimeniskām vērtībām. Politiķi ir paveikuši savu. Tagad ir mūsu kā Latvijas Republikas pilsoņu un vēlētāju rokās, lai savāktu nepieciešamo parakstu skaitu, lai sarīkotu referendumu.

Aicinām mūsu draudžu mācītājus un draudžu locekļus būt atsaucīgiem un aktīviem, lai mūsu ļaudis ir aktīvi un dodas parakstīties, lai iestātos par vērtībām.

Kā notiks parakstu vākšana?

• No 7.decembra līdz 5.janvārim notiks parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par šo jautājumu (“Grozījumi Notariāta likumā”);
  • Parakstīties varēs tikai klātienē, jebkurā parakstu vākšanas vietā visā Latvijā. Līdzi jābūt pasei vai ID.
  • Parakstu vākšanas vieta Vecumnieku apvienības pārvaldes klientu centrā, Vecumniekos, Rīgas ielā 29. Citas parakstu vākšanas vietu adreses var atrast www.cvk.lv
  • Ja šo 30 dienu laikā PAR “Grozījumu Notariāta likumā” ATCELŠANU tiks savākti 155 000 paraksti, tiks ierosināta tautas nobalsošana (referendums) pret partnerības likumprojektu.  Ja šo 30 dienu laikā 155 000 parakstu savākti netiks, “Grozījumi Notariāta likumā” tiks izsludināti. Citu valstu pieredze rāda, ka partnerattiecību institūta ieviešana īsā laikā noved pie viendzimuma laulību legalizācijas un adopcijas iespējām viendzimuma pāriem.

P.S. Latvijas kristīgo konfesiju vadītāji novembra sākumā aicināja LR Saeimu noraidīt partnerības likumprojektu pakotni, kas paredz, ka Latvijā tiks ieviests jauns tiesību institūts – partnerība, tostarp viena dzimuma pāriem

(vairāk: https://lelb.lv/lv/?ct=lelb_zinjas&fu=read&id=3310 )

Vecumniekos var parakstīties Vecumnieku apvienības pārvaldes klientu centrā, Rīgas ielā 29
Vecumnieku iecirkņa darba laiki:
-) Pirmdienās, ceturtdienās: no plkst. 15:00 līdz plkst. 19:00
-) Otrdienās, trešdienās, piektdienās, sestdienās un svētdienās: no plkst. 9.00 līdz plkst. 13:00
-) Svētku dienās: no plkst. 10:00 līdz plkst. 14:00

ceturtdiena, 2023. gada 16. novembris

pirmdiena, 2023. gada 6. novembris

ceturtdiena, 2023. gada 5. oktobris

sestdiena, 2023. gada 23. septembris

otrdiena, 2023. gada 12. septembris

pirmdiena, 2023. gada 4. septembris

trešdiena, 2023. gada 30. augusts

otrdiena, 2023. gada 1. augusts

trešdiena, 2023. gada 21. jūnijs

sestdiena, 2023. gada 10. jūnijs

piektdiena, 2023. gada 19. maijs

trešdiena, 2023. gada 29. marts

trešdiena, 2023. gada 8. marts

Laulāto kurss no 27.marta pirmdienās 19:00

Jau ilgāku laiku esat laulāti un gribat ieguldīt savās attiecībās vai
Gribat drīzumā laulāties, tad kurss ir domāts jums.
Katru vakaru jūs sagaida: garšīga pica, uzruna un personīgi stāsti no vakara vadītājiem, kas mīsies ar uzdevumiem, ko pārrunāt katram pārim savā starpā, lai iepazītu labāk sevi un viens otru. Ar citiem pāriem nebūs jādalās.
"Mēs atklājām viens par otru daudz jauna" (Jānis un Linda)
"Mēs atkal sākām iet uz randiņiem" (Ēriks un Dana)

Bieži pasakās mēs dzirdam: un viņi dzīvoja ilgi un laimīgi. Bet daudzi saka, ka dzīvē tā nenotiek. Attiecības ir jāiegulda, lai pietuvotos ilgi un laimīgi.
5 romantiski vakari ar noderīgām tēmām:
1) Laulība
2) Piedošana